Про компнанію Каталог продукції   Статті Контакти   Карта сайту
 

ТОВ «ПанаФарб»

51921, Україна
Дніпропетровськая обл.
м. Дніпродзержинск
вул. Залізнична, 60
067 561-80-36

Home Статті
Як колор впливає на людину

Цвета бывают теплые, холодные и ахроматические (белый, черный и все оттенки серого). Теплые цвета (от желтого до малинового) поднимают настроение и тонизируют. Холодные (от зеленого до синего) успокаивают. 

Детальніше ...
 
Що треба знати про фарби та їх використання?

Безліч фірм пропонують сьогодні найширший спектр лакофарбової продукції. Пропозиції настільки різноманітні, що складно відразу визначитися у виборі. Для того, щоб уміти правильно вибрати необхідну фарбу, ґрунтовку, шпаклівку й інші матеріали, бажано знати види фарб, їхнє призначення і способи застосування. 

Детальніше ...
 
Як класифікуються фарби

За призначенням фарби умовно діляться на фасадні та інтерьерні, або для внутрішніх і зовнішніх робіт. Залежно від умов експлуатації і застосування класифікація лакофарбових покриттів виглядає складніше: атмосферостійкі, обмежено атмосферостійкі, водостійкі, термостійкі, хімічно стійкі й т.д. (усього тут налічується 9 груп).

Детальніше ...
 
Маркування лакофарбових матеріалів

Лакофарбовими матеріалами (ЛКМ) називаються фарби, лаки, емалі, ґрунтовки й шпаклівки. Вони призначені для утворення лакофарбових покриттів на поверхнях предметів з метою додання їм захисних, декоративних і спеціальних властивостей. Якості майбутнього лакофарбового покриття — міцність, довговічність та інші — залежать від правильного вибору й застосування ЛКМ. На етикетках упакувань ЛКМ утримується необхідна інформація про вид, склад, призначення й застосуванні цих матеріалів, однак не вся вона може бути зрозуміла неспеціалістом, оскільки частина її записана у вигляді спеціального буквено-цифрового коду. Нижче наводяться необхідні відомості по роз'ясненню цього коду. 

Детальніше ...