Про компнанію Каталог продукції   Статті Контакти   Карта сайту
 

ТОВ «ПанаФарб»

51921, Україна
Дніпропетровськая обл.
м. Дніпродзержинск
вул. Залізнична, 60
067 561-80-36

Home Про компнанію
Про підприємство

Компанія «ПанаФарб»заснована в 1999 році в м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області і спеціалізується на випуску лакофарбової продукції.

На сьогоднішній день лакофарбовий завод «ПанаФарб» виробляє широкий асортимент лакофарбових матеріалів під торгівельною маркою «PanaFarb» і зарекомендував себе як надійний партнер, що забезпечує споживача високоякісною продукцією у точно омовлений термін.

Алкидні емалі - один з найбільш популярних матеріалів на сьогоднішній день в Україні. Вони підходять для фарбування дерев'яних і металевих поверхонь, мають ряд коштовних властивостей, у тому числі атмосферо- і світлостійкість, стійкість до впливу води й лугів. Вони добре зберігають глянець і відрізняються підвищеною стійкістю до старіння та довговічністю. Емалі торгівельної марки "PanaFarb" – одні з найкращих на українському ринку. Вони виготовлені з використанням якісних імпортних компонентів. Для виробництва продукції ми використовуємо високоякісну сировину світових лідерів - BASF, OMYA, DOW, KRONOS та ін.

У пропонованому асортименті виробляємої продукції є усе необхідне для проведення будівельно-оздоблювальних робіт зовні й усередині приміщень.

Виробничі потужності ТОВ "ПанаФарб" дозволяють підприємству випускати у рік більш понад 6 тисяч тонн лакофарбових матеріалів більше 20 найменувань, серед яких:

  • Емалі ПФ-115 широкої колірної гами;
  • Емалі ПФ-266 для підлоги;
  • Ґрунти ГФ 021;
  • Олійні фарби в асортименті

Для випуску високоякісної продукції, підприємство має добре оздоблену, сучасну лабораторію. Фахівці проводять аналіз якості вхідної сировини, а так само постійно контролюють якість готової продукції, як на етапах її виробництва, так і наприкінці технологічного циклу за усіма показниками ( в'язкість, перетир, сухий залишок, укрывістость і т.д.)

Велика увага надається науково-дослідній роботі зі створення й впровадження у виробництво нових продуктів на основі власних оригінальних розробок, що відповідають сучасним вимогам, пропонованим до лакофарбових матеріалів.

Наявність власних потужностей з виробництва соняшникової олії та лаку, дотримання передових технологій дозволяють нам вироблять продукцію дуже високої якості за помірними цінами!!!

Гнучка збутова політика дозволяє встановлювати знижки для оптових клієнтів за конкурентоспроможними цінами, а найголовне, забезпечувати необхідні обсяги для постійних партнерів у періоди підвищеного попиту на лакофарбову продукцію.

Зручне розташування нашого підприємства, забезпеченість під'їзними коліями сприяє здійсненню безперебійних відвантажень продукції швидко й у належні терміни в усі регіони України.

Сильною рисою торгівельної марки “PanaFarb” є сполучення ціни, якості й доступності у придбанні. Вся продукція має чудові властивості, серед яких зручність у роботі, надійність, экологічність і морозовитривалість. ТМ PanaFarb орієнтована на споживача, що цінує якісний продукт за доступною ціною.

Досвідчені технологи й консультанти завжди готові уважно вислухати побажання замовників, а також дати рекомендації з найбільш оптимального підбора лакофарбових матеріалів і їхнього застосування. Високий професіоналізм, великий виробничий і успішний комерційний досвід співробітників підприємства є запорукою стабільної, якісної й коректної роботи ТОВ "ПанаФарб".

Компанія "Панафарб" гарантує високу якість своєї продукції.